SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Do ski areálu Paprsek se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Zkuste ski areál Paprsek!

Dlouhoňovice - lyžaři si přijdou na své

Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Dlouhoňovice.

Vrchlabí - Kněžický vrch - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Zimní areál Vrchlabí - Kněžický vrch je pro vás to pravé.

Větrov - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Větrov.

Velká Úpa - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Velká Úpa.

Do ski areálu Kraslice - Saporo se zajet určitě vyplatí

Přemýšlíte o víkendu v horách? Zimní areál Kraslice - Saporo je pro vás to pravé.

Jak vybrat ski areál v ČR?

Provozovatelé lyžařských středisek už dokončují přípravy na sezonu. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Zimní sezóna už klepe na dveře.

Zimní středisko Mendl ski Břestek

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Mendl ski Břestek a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Přívrat - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Přívrat a užijte si zimní radovánky naplno!

Běloves - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Běloves je pro vás to pravé.

Česká lyžařská střediska si nevedou špatně

Zima přichází mílovými kroky. Kam ale v zimě vyrazit? Rozhodují především finance. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

České Žleby - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál České Žleby je pro vás to pravé.

Příprava před odjezdem na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Chcete vědět jak se připravit?

Ski areál Kubiška

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kubiška.

Zimní středisko Soláň - Bzové

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Soláň - Bzové!

Smržovka - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Smržovka.

Horní Bečva - Solisko - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Horní Bečva - Solisko je pro vás to pravé.

Razula - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Razula je pro vás to pravé.

Zimní středisko Dalečín

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Dalečín a užijte si zimní radovánky naplno!

Ludvíkov - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Ludvíkov.

Jasenka - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Jasenka a užijte si zimní radovánky naplno!

Vychytávky na lyže

Plánujete zimní dovolenou? Potřebujete poradit? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Zimní středisko Soláň - Bzové

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Ski Strážné - velké zlepšení

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Strážné pro vás jistě bude to pravé.

Báječná dovolená na Třeboňsku

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Je ideálním místem jak pro vícedenní dovolenou, tak i pro víkendové pobyty, ať už jste ubytovaní v nějakém penzionu či hotelu, nebo jen v kempu pod stanem. Je to svět prosluněných luk, staletých rybníků, rozlehlých lesů a malebných poklidných vesniček. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.5.
jasno
17°C
11°C
Úterý
30.5.2023
pěkně
15°C
9°C
Středa
31.5.2023
pěkně
18°C
8°C
Čtvrtek
1.6.2023
jasno
20°C
12°C