SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Soláň - Bzové

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Soláň - Bzové! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků a jedno lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete kulajdu nebo kofolu. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Technické muzeum Tatra. Stojí za vidění.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Areál je velice slušně vybaven. Kvalita zázemí je nadstandartní. 66% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Čtěte také: Soláň - Bzové - ideální pro rodiny s dětmi Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C