SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Dalečín

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Dalečín a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte bramboračku nebo točené pivo.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Milovníci hradů nesmí přijít o pohled na zasněžený Hrad Pernštejn, který se nachází ve vzdálenosti 17km od areálu.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 74%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C