SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Vychytávky na lyže

Plánujete zimní dovolenou? Potřebujete poradit? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Čas šponovek a tlustých svetrů je nenávratně pryč. Kousavý a těžký svetr je již přežitkem. Kvalitní a lehoučké materiály dnes mají zelenou. Stále však platí pravidlo vrstvení – pro zachování maximálního komfortu je však nutné u vrstvení přemýšlet – bavlněné tílko oblečené pod termotrikem s dlouhým rukávem by vážně nebyl dobrý nápad…

Bundy opatřené funkčním pásem proti sněhu jsou dnes již samozřejmostí. Důležité je nezapomenout na kvalitní nepromokavé rukavice. Pod lyžařskou helmu není vhodná čepice, ale spíše tenoučká termo lyžařská kukla, která ochrání i tváře a nos.

Svrchní sportovní oblečení nepromokne – přitom je propustné a dokonale odvádí vlhkost od těla. Existuje celá škála moderních materiálů nejrůznějších předností, které lze vzájemně kombinovat a docílit tak absolutně dokonalých vlastností pro sportovní oděvy. Oděvy je možno používat i za extrémních klimatických podmínek. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Vnější strana materiálu může mít i teflonový zátěr odpuzující vodu. Nedejte se odradit vyšší cenou výrobků - kvalita se na horách rozhodně vyplatí.

Používané materiály jsou velmi odolné. Používejte tekuté prací prostředky, které jsou vhodné pro praní polopropustných tkanin. Vhodná je též občasná impregnace.

Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě - lyžařská helma je dnes na sjezdovce vážně nepostradatelná. Také chránič páteře by si měl pořídit každý snowboarďák. U dražšího oblečení jsou již běžné i technické záchranné systémy, které na Vás upozorní i pod lavinou.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C