SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Soláň - Bzové

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Ski areál Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Rožnov pod Radhoštěm a je bohatě vybaven. O zábavu tak nouze nebude.

V areálu nachází dvojice vleků a jedno lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte kulajdu nebo horkou čokoládu. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Kyčerka.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. 74% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Chcete poradit, jak zlepšíte Váš zdravotní stav? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C