SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Větrov - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Větrov. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte uzená cigára či zelňačku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. 56% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C