SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Velká Úpa - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Velká Úpa. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu najdete trojici vleků a lano pro děti. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete uzená cigára či smažený sýr. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. ZOO Dvůr Králové se nachází pouze 29km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 69%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C