SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Mendl ski Břestek

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Mendl ski Břestek a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Chřibech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází trojice vleků. Areál má pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte zelňačku nebo uzená cigára.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 64%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Mendl ski Břestek - lyžaři si přijdou na své Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C