SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Přívrat - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Přívrat a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete hamburger či uzená cigára.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Orlické muzeum, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. 65% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C