SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

Běloves - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Běloves je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu nachází dvojice vleků. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 53% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Sere Vás to? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

Čtěte také: Zimní středisko Běloves

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C