SKI AREÁL ŽELEZNÁ RUDA - SAMOTY
mimo provoz
Zobrazit na:

České Žleby - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál České Žleby je pro vás to pravé. Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. kulajdu nebo řízečky.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pohled na romanticky zasněžený Zámek Vimperk určitě stojí za těch Zámek Vimperk, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 58%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 30.1.
Polojasno
0°C
-4°C
Pondělí
31.1.2022
Sněžení
-2°C
-3°C
Úterý
1.2.2022
Sněžení
-3°C
-2°C
Středa
2.2.2022
Sněžení
0°C
-2°C